Op 7 juni  weten we wie de Junior Ondernemer van West-Friesland is!

Volg hier de Livestreamhttps://www.twitch.tv/jongwf
Hierop zal maandag 7 juni vanaf 14.45uur de livestream beginnen en om 15.00 uur met de start van #Jong21.

De Publieksprijs gaat naar de finalist met de meeste online stemmen.
Stem hier op jouw favoriet.

Datum:          7 juni 2021
Tijd:               15:00- 18:15 uur
Locatie:         online & schouwburg Het Park, Westerdijk 4, Hoorn

Programma
15.00 uur:      start 1e ronde, finalisten 1 t/m 11
16.28 uur:      pauze/wisseling jury
16.44 uur:      start 2e ronde, finalisten 12 t/m 19
18.00 uur:      online bekendmaking winnaars

Deskundige jury van West-Friese ondernemers

Ronde 1:

  • Rob van Loon, Smart Kickstart
  • Colin van der Laan, Van der Laan
  • Miranda Zwart, Vrijwilligerspunt West-Friesland
  • Hans Boukens, Westfriese Bedrijvengroep

Ronde 2:

  • Rob van Loon, Smart Kickstart
  • Arthur Helling, Wethouder Gemeente Hoorn
  • Monique Ansink, Jumbo Spanbandfabrikant
  • Tessa van der Valk, Van der Valk Hotel Hoorn

 

Prijzen (per ondernemersgroepje):
1ste Prijs: € 250,-
2e Prijs: € 150,-
3e Prijs: € 100,-
Publieksprijs: 5 VIP Seats – Thuiswedstrijd AZ/ AFAS Station

Ruben van Haarlem, Accountmanager MKB, Rabobank West-Friesland presenteert de middag en DJ Dennis verzorgt de muziek.

Starttijd Nr. School Leerlingen Onderneming Korte omscrhijving
 

Ronde 1: 15:00- 16:30 uur

15:05 1 SG Newton, Hoorn Jari, Robin De Maaiers tuinen winterklaar maken
15:12 2 SG Newton, Hoorn Lucy, Mila, Nicole Smooth smoothie verkoop
15:19 3 RSG Enkhuizen Gina, Melissa, Isabel, Kylie The Flower Girls plantjes verkoop H2D
15:26 4 RSG Enkhuizen Floor, Larissa, Elise, Faye Vela de Nosotros zelfgemaakte kaarsen T2D
15:33 5 RSG Enkhuizen Liselotte, Eden, Ella, Blanka Glosstastic zelfgemaakte lipgloss A2A
15:40 6 RSG Enkhuizen Romee, Nienke, Feline Brunchtastic brunchboxen H2A
15:47 7 RSG Enkhuizen Ties, Tess T & T Likeur likeurpotten (zelf alcohol toevoegen) T2E
15:54 8 RSG Enkhuizen Koen, Mees, Nathan Recyclemoes appelmoes en jam maken/verkopen H2E
16:01 9 RSG Enkhuizen Djoni, Sabina, Iris Poosie Potjes hartverwarmende snoeppotjes H2C
16:08 10 RSG Enkhuizen Dione, Isa, Renske, Roos Breakfast Club zelfgemaakte granola A2B
16:15 11 RSG Enkhuizen Colin Sweets ‘n Wishes potten met inhoud T2C
16:28 PAUZE PAUZE PAUZE PAUZE
 

Ronde 2: 16:30- 18:00 uur

16:47 12 RSG Enkhuizen Hannah, Erlin, Guus Pure for Chocolate chocoladerepen H2B
16:54 13 RSG Enkhuizen Aydil, Fabiënne, Isis Cupcake hero’s versierde cupcakes T2B
17:01 14 RSG Enkhuizen Isa, Anne, Quinty De Verwenpotjes bakmixen in gerecyclede potjes A2C
17:08 15 RSG Enkhuizen Zoë, Sara, Kaitlyn Beach Wear sieraden maken/verkopen T2A
17:15 16 Tabor College d’Ampte, Hoorn Damian, Jasper JD Epoxy meubels zelfgemaakte meubels
17:22 17 Tabor College d’Ampte, Hoorn Justin, Nick IL Limonade zelfgemaakte limonade
17:29 18 Tabor College d’Ampte, Hoorn Lexie, Romy Dye with tie Tie dye (kleding)artikelen
17:37 19 Tabor College d’Ampte, Hoorn Sem Luxe artikelen Exclusieve horloges, tassen, pakken
17:48 Jury beraad/ PAUZE
18:00 Bekendmaking winnaars
18:15 Einde